1917

Tijdelijk terug van weggeweest: 1917, nu te zien bij servicebioscoop Cinemajestic in Zutphen.

Van Oscar®winnende regisseur Sam Mendes (Skyfall, Spectre, American Beauty) komt een meeslepend oorlogsdrama over de Eerste Wereldoorlog; 1917. Op het hoogtepunt van de Eerste Wereldoorlog krijgen twee jonge Britse soldaten Schofield (George MacKay; bekend van Captain Fantastic) en Blake (Dean-Charles Chapman; van Game of Thrones) een op het eerste gezicht onmogelijke missie toegewezen. In een race tegen de klok moeten ze vijandelijk terrein betreden en een boodschap afleveren waarmee zij een dodelijke aanval op honderden soldaten kunnen voorkomen – waaronder Blake zijn eigen broer. 1917 is geregisseerd door Sam Mendes die samen met Krysty Wilson-Cairns (Penny Dreadful) het scenario heeft geschreven. De film wordt geproduceerd door Mendes en Pippa Harris (Revolutionary Road, Away We Go) onder Neal Street Productions met Jayne-Ann Tenggren (associate producer, Spectre), Callum McDougall (executive producer, Mary Poppins Returns, Skyfall) en Brian Oliver (Rocketman, Black Swan).

Met hoeveel personen mag je naar de film bij Cinemajestic?
Je mag naast elkaar zitten als je uit één huishouden komt, met maximaal twee volwassenen uit twee huishoudens komt of twee volwassenen en twee kinderen onder de 12 jaar mogen samen zitten als de kinderen tussen de volwassenen zitten.

Voorstellingen:
di 14 juli 20:00
do 16 juli 20:45
zo 09 augustus 16:00

Praktische informatie

Dag Van Tot Toelichting
Dinsdag 14 juli 2020 20:00
Maandag 20 juli 2020 20:45
Zondag 9 augustus 2020 16:00 18:30